Paykwik Nedir ?

Paykwik , internet üzerinden kredi kartı kullanmadan veya bir banka kartını oyun sitelerine bağlamadan online oyun oynamak isteyen oyuncular için en kolay çözümlerden biridir. Yani kısaca ön ödemeli bir kupon,kart satın almaktır. Ülkemizde ve dünyada insanların kuponlarını çevrimiçi nakit olarak veya şahsen başka yöntemlerle satın almalarını ve daha sonra bu değeri oyun sitesine aktarmalarını sağlayan birçok büyük marka var.

PayKwik, dünyanın ön ödemeli programlarının çoğunu tek bir ağda bir araya getirme çabasıdır. Hem operatörlere hem de oyunculara yeni bir kolaylık seviyesi sunarak tek bir ağ geçidi aracılığıyla bu tür ürünlerin kullanılmasına izin verir.

Paykwik nedir, nasıl satın alınır ?

Neden Paykwik Ödeme Yöntemini Tercih Etmelisiniz ?

  • PayKwik ağ geçidi üzerinden işlenen hızlı ve güvenli ödemeler
  • İnternette, her yerde en iyi bonus ve promosyonlar
  • Komisyon ücreti olmadan, güncel kur üzerinden fiyatlandırma
  • Avantajlı fiyatlar ve müşteri memnuniyeti
  • Üçüncü kişilerle bilgi paylaşımının yapılmayacağına dair garantili olması

PayKwik Tarihçesi

PayKwik, ödeme işlemi işine benzersiz bir fikirle giren yeni bir başlangıç ​​şirketidir. Diğer kart ve kupon programları için bir geçit işlevi görerek oyuncuların çeşitli farklı ön ödemeli seçenekleri kullanarak oyun sitelerine veya diğer e-ticaret sitelerine para aktarmalarını sağlar. Fikir, hem oyuncular hem de operatörler için süreci kolaylaştırmaktır. Site sahipleri, birçok farklı para yatırma yöntemini anında kabul etmelerini sağlayan basit bir çözüm sunar.

Ülkemizde oldukça geniş bir müşteri kitlesine hitap eden PayKwik firması, yeni hedef olarak gözünü Avrupa’ya dikmiş durumda. Türkiye’de birçok ortaklıklara imza atan şirket Avrupa’da da yeni yeni ismini duyurmaya başladı. Yavaştan oyun ve alışveriş sitelerinde kullanılmaya başlandı.

Bizlerde ülkemizde en güvenilir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Dilediğiniz zaman Whatsapp veya canlı destek üzerinden iletişim kurarak güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilir ve dakikalar içerisinde de satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat