Paykwik Nasıl Kullanılır ?

Paykwik para yatırma seçeneğini kullanmak oldukça basit bir işlemdir. Ancak, vaktinden önce halletmeniz gereken birkaç şey var. Öncelikle, bu ödeme sistemiyle çalışan satıcılardan birinin kuponuna ihtiyacınız olacak. Yani Paykwik resmi satıcısı bulmanız gerekli. Özellikle de resmi satıcılar bulmalısınız ki dolandırıcılık gibi sizleri zarara sokacak durumlarla karşılaşmayın. paykwik-satis.com olarak sizlere resmi ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktayız.İkinci işlem olarakta, PayKwik’in kabul edildiği oyun sitelerini seçmeli ve orada bir hesap açmalısınız ki ödeme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilesiniz.

Bu adımları gerçekleştirdikten sonra seçtiğiniz oyun sitesinde veya alışveriş sitesinde para yatırma seçeneklerine giriş yapın. Seçenekler listesinden Paykwik yöntemini seçin. Burada, ön ödemeli markanızı bir seçenekler listesinden seçebilir ve size özel olan kodunuzu girebilirsiniz (genellikle kuponunuza özel olarak atanan bir PIN olarakta bilinir). Ne kadar para yatırmak istediğinize de karar vermeniz gerekir.

Paykwik nasıl kullanılır, hangi sitelerde kullanılabilir ?

Bu adımları tamamladıktan sonra ödemenizi gönderebilirsiniz. PayKwik, sağladığınız bilgilerin geçerli olup olmadığını kontrol etmek için bir dakikanızı alacaktır. Bu aşama tamamlandıktan sonra işleminiz başarılı olur ve paralarınız anında oyun hesabınıza hesabınıza taşınır, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Paykwik Avantajları Nelerdir ?

Bu seçeneğin en büyük avantajı birkaç küçük işlemle büyük işlerinizi halledebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir olması en büyük avantajı diyebiliriz.  Ek olarak, oyuncular bu sistemi kullanmakta kendilerini rahat hissedebilirler, çünkü para transferi için kişisel bilgi gerekmez, gizlilik esastır. Bu, kullanıcılardan çevrimiçi para aktarma konusunda duyduğumuz kimlik hırsızlığı, dolandırıcılık veya diğer genel kaygıları önlemek için neredeyse tamamen güvenli bir sistemdir.

Şuan için Paykwik sisteminin tek bir dezavantajı var diyebiliriz o da tüm oyun ve alışveriş sitelerinde yer almaması. Bu durumunda her geçen gün aslında ortadan kalktığını söyleyebiliriz. Kastettiğimiz bu dezavantaj yurt dışı kullanıcıları için geçerli Türkiye ağırlıklı hizmet veren bir şirket olduğu için Türk kullanıcılar açısından bu durumun bir dezavantajı yoktur. 

 

 

Paykwik Nasıl Kullanılır ?” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat