Paykwik Nasıl Alınır ?

Sadece birkaç adımda güvenilir ve hızlı bir şekilde Paykwik satın alabilirsiniz. Peki nasıl alınır ? Resmi Paykwik reseller sitesi olarak sizlere en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. İster canlı destek hattıyla isterseniz de Whatsapp iletişim hattıyla satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik kart seçenekleri 10€, 20€, 25€, 50€, 100€, 200€, 250€, 500€veya 1000€ şeklindedir ve güncel kur üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Bundan dolayı fiyatlar anlık olarak değişebilmektedir. Belirlediğiniz Paykwik kartınızı destek birimimize belirterek güncel fiyat hakkında bilgi alabilir, sonrasında da güvenilir ve hızlı bir biçimde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik kart nasıl satın alınır, kart seçenekleri nasıldır ?

Destek birimimizden ödeme yöntemleri hakkında bilgi aldıktan sonra havale veya EFT yoluyla ödemelerinizi yapın. Dakikalar içerisinde ödemeniz onaylandıktan sonra Paykwik PİN kodunuz müşteri temsilcimiz tarafından sizlere dilediğiniz iletişim aracıyla iletilir. (E-posta veya GSM Numaranız ) Satın alma işlemleriniz bu şekilde dakikalar içerisinde yapılan bir işlemdir. Paykwik ile ne gibi işlemler yaparım, nerelerde kullanabilirim diye aklınızda bir soru varsa Paykwik Nasıl Kullanılır ? başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Paykwik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bu Hizmeti Nerede Kullanabilirim ?

Teknik olarak, bu hizmet  dünyanın herhangi bir yerinde kullanılabilir. Şu anda, öncelikle Türkiye içinde yer alan ve bunu Türk oyuncuları için sağlam bir yöntem haline getiren Paykwik şirketi globalde de bu hizmetlerini vermeye başladı.

Herhangi bir ücret var mı ?

Oyuncular bu ağ geçidi üzerinden para yatırırken hiçbir ücret ödemezler. Sadece belirledikleri Paykwik kartı için ücret öderler, bunun dışında herhangi bir ücret söz konusu değildir.

Bu Yöntemle Para Çekebilir miyim?

Bu yöntem ile para çekme işlemlerinizi sitemiz üzerinden bozdurma şeklinde yapabilirsiniz. Canlı destek veya Whatsapp iletişim hattımızdan güncel kur, fiyat hakkında bilgi alarak Paykwik bozdurma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Paykwik Nasıl Alınır ?” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat