2019 Yılının En iyi CS:GO Oyuncuları

Counter-Strike: Global Offensive, takım üyeleri arasındaki ekip çalışması ve sinerji ile ilgili en popüler oyunlardan biri. Tabi, bireysel profesyonel oyuncuların kendi başlarına parlama hakları olmadığı anlamına gelmez.  Yetenekleri mükemmel olmak için ustalaşır ve oynadıkları her turnuvada çıkan sporcular olabilir. Bu oyuncular yeni veya espor sahnesinde uzun süredir yer alsın hiç fark etmez. Şimdi 2019’da en iyi CS: GO oyuncularının isimlerine bir bakalım.

Oleksandr Kostyliev – ‘s1mple’

Oleksandr kesinlikle dünyanın en iyi CS: GO oyuncusu seçildiğini iddia edebilir. Oleksandr kariyerine Ukranian LAN DODGERS ekibinin bir parçası olduğu 2013 yılında başladı. O zamandan beri, en popüler espor ekibinden biri olan Team Liquid olan yedi aylık üyeliği de içeren 15 takım değiştirdi. Bununla birlikte, 2016 yılında s1mple kökenlerine geri döndü ve Ukrayna’daki en büyük espor ekibinekatıldı – Natus Vincere (NaVi) .

Yirmili yaşlarının başında, s1mple  CS: GO oyununda rakiplerine tehdit oluşturuyor. Rifler’in oyun rolü korkusuz ama temkinli olmayı gerektirirken, AWPer oyuncusu Oleksandr düşmanları için ölümcül bir silah olmak zorunda. s1mple, işi mümkün olan en iyi seviyede yapar ve CS: GO oyuncuları arasında olmayı hak eder.

Nicolai Reedtz – ‘dev1ce’

dev1ce profesyonel, Danimarka’lı bir CS:GO oyuncusu ve anavatanındaki en popüler takımın üyesi – Astrails. Nicolai takım için değerli bir oyuncu ve bir AWPer oyuncusu olarak olağanüstü yetenekleriyle tanınıyor. Hem takım arkadaşları hem de taraftarlar, sadece turnuva boyunca değil antrenman boyunca da yetkin ve disiplinli yaklaşımına saygı duyuyor.

2019 yılında en iyi performans gösteren CS:GO oyuncuları

Nicolai, önemli sonuçlar getiren turnuva boyunca attığı her adımı ciddiye alıyor. 2018’de Astrails , rakiplerini Team Liquid’ten çok geride bırakan ESL Pro League’in 8.sezonunu kazandı. Aynı yıl Londra’daki FACEIT Major’taki En Değerli Oyuncu seçildi ve şu anda en iyi CS: GO oyuncuları listemizde yer alıyor.

Ali Djami – ‘Jame’

Djami, profesyonel bir espor sahnesinde genç bir Rus yıldız. Kariyerine sadece iki yıl önce başladı ama şimdiden en iyi CS: GO oyuncuları ile aynı çizgide yer alıyor. Bu yıl Jame, AVANGAR üyesi olarak bir atılım yaptı ve başarılarını duymamış hiç kimse yoktu. İki büyük ve iki küçük turnuvada 4 galibiyet harika bir sonuç gibi geliyor. Ali’nin 14000 turdaki 10000’ü aşkın öldürme skoru etkileyici. Jame oyununa çok çaba harcıyor ve bu yetenekli oyuncudan daha fazla sonuç görmeyi bekliyoruz. Yirmili yaşlarında, bizi yeni zaferlerle geliştirmek ve etkilemek için bolca vakti var.

Nikola Kovač – ‘NiKo’

Espor’daki kariyerinin 10 yılı NiKo’yu en deneyimli ve yetkin CS: GO oyuncularından biri yapıyor. Ve Nikola sadece 22 yaşında! NiKo’nun son iki yıldaki etkileyici performansı onu 2019’daki en iyi CS: GO oyuncuları arasında yer almasını sağlıyor.

Nikola, hem bireyin hem de ekibin bir üyesi olarak seçkin bir oyuncudur. FaZe Clan ekibinin bir parçası olarak, oyuncu zaten Miami’de iki ESL turnuvası ve BLAST Pro şampiyonluğu kazandı. Şimdi resmen profesyonel bir oyuncu seçildiğinde, NiKo’nun daha fazla gelişim için daha fazla fırsatı var ve çok yakında bizi yeni sonuçlarla şaşırtacak.

Gabriel Toledo – ‘FalleN’

Brezilya CS: GO oyuncuları arasında yer alıyor. FalleN, 13 yaşında bir çocuk olduğu ve oyun becerilerini geliştirmeyi asla bırakmadığı için oyunlara tutkuyla bakıyor. Gabriel’in başarıları ve yetkinliği onu Brezilya eSpor sahnesinde zirveye taşıdı. FalleN ulusal siber spor endüstrisinde büyük etkiye sahiptir ve hatta dünya çapında eSpor oyuncuları arasında saygındır.

Geçtiğimiz 3 yıl boyunca Gabriel, Luminosity ve SK Gaming gibi üç takım değiştirdi, ancak hiçbir zaman kavgayı kaybetmedi. FalleN şimdi MIBR ekibinin bir üyesi ve hem AWPer hem de oyun içi bir lider için oynayabilecek tek oyuncudur . Bu iki rol, her ikisinin de tam konsantrasyon gerektirdiğinden birleştirilmesi oldukça zordur.

Marcelo David – ‘coldzera’

FalleN’in takım arkadaşı Marcelo, en iyi CS: GO oyuncuları arasında kardeşi ile birlikte seçilebilir. Yurtdışındaki CS: GO takımında oynamasına izin vermesine ikna eden FalleN olmasaydı, asla profesyonel bir oyuncu olamazdı. Coldzera‘nın kariyerinde hayat değiştiren bir andı ve şimdi bu kararın sonucunu görme şansımız var.

Marcelo her türlü stresli durumda tamamen odaklanmış ve tutarlı bir oyuncudur. Oyunu okuma ve doğru kararları verebilme becerisi, coldzera’nın bu yıl en iyi CS: GO oyuncularından biri seçilmesine izin veriyor.

Mathieu Herbaut – ‘ZywOo’

Fransa’dan 18 yaşındaki oyuncu Köln ESL şampiyonluk kazanan Vitality takımının üyesidir. Mathieu takıma yalnızca 2018’de katıldı ancak o zamandan beri hiç geri adım atmadı.

Ondan önce ZywOo 5 farklı takımda oynadı, ancak potansiyeli şimdi olduğu kadar asla büyük değildi. Team Vitality ile en büyük espor turnuvalarından birinde Mathieu, muhteşem fırsatlar bekliyor. ZywOo’nun başarılarını takip edeceğiz ve adını yakında dünyanın en iyi CS: GO oyuncuları listesinde görmeyi bekliyoruz.

En iyi CS: GO oyuncularının listesine girebilecek birçok farklı oyuncu vardır. Biz elimizden geldiğince tanınmış veya gelecek vadeden oyunculara yer vermeye çalıştık.

2019 Yılının En iyi CS:GO Oyuncuları” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat